برگزاری دومین جلسه شورای فنی فدراسیون

1397/07/14 | کارگروه هابا حضور رییس ، دبیر و کلیه اعضای شورای فنی جلسه دوم شورای فنی برگزار و چندین مصوبه به تایید حاضرین رسید

متن خبر :امروز شنبه، دومین جلسه شورای فنی با حضور 9 عضو این شورا و مسوولان فدراسیون با هدف بررسی دستور جلسه تعیین شده قبلی در محل فدراسیون برگزار گردید. در ابتدای جلسه رییس فدراسیون ضمن خوش آمدگویی به اعضا بر نقش کلیدی و حساس این شورا تاکید نمود. در ادامه این جلسه اعضای شورا مصوبات زیر را تصویب نمودند.

1-   مقرر گردید با توجه به مشغله رییس فدراسیون و به درخواست ایشان فرد جایگزینی به عنوان مدیر تیم های ملی توسط رییس فدراسیون به شورا معرفی گردد.

2-   مصوب شد که آقایان مهدی پور، استکی و نوروزی به عنوان سه نماینده شورای فنی فدراسیون در مسابقات استعدادهای برتر کشور که در سیستان و بلوچستان برگزار می گردد، حضور یابند.

3-   با تصویب اعضای شورای فنی مقرر گردید یک مربی خارجی و دارای کارنامه موفق که به تایید شورای فنی نیز خواهد رسید، هدایت تیم های ملی نوجوانان و جوانان کشور را بر عهده گیرد.

4-   با رای اعضای شورا مصوب شد که درباره به عضویت درآمدن انجمن بوکس حرفه ای در جلسه بعدی بحث، بررسی و تصمیم گیری گردد.

5-   همچنین در این جلسه از شورای فنی علیرضا استکی به عنوان سخنگوی این شورا معرفی گردید.

شایان ذکر است که در این جلسه نیز همچون جلسه قبلی بر وحدت رویه در بوکس کشور و همچنین بر حمایت همه جانبه از اکبر احدی به عنوان سرمربی تیم ملی شورای فنی تاکید گردید.


مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها