قطار بوکس در ایستگاه دانش آموزی

1397/07/10 | کارگروه هامسوولان فدراسیون های بوکس و دانش آموزی برای همکاری متقابل با هم دیدار و گفت و گو کردند

متن خبر :با توجه به اهمیت نقش آموزش و پرورش در کشف استعدادها و همچنین رشد استعدادهای کشف شده در ورزش، فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی جهت همکاری با فدراسیون ورزش دانش آموزی پیش گام شد و با حضور رییس و دبیر فدراسیون بوکس در فدراسیون دانش آموزی باب مذاکرات و همکاری باز گردید.

در این دیدار که به میزبانی فدراسیون دانش آموزی راس ساعت 9 صبح امروز سه شنبه برگزار گردید، رییس، دبیر، نایب رییس و کارشناس خبره ورزشی این فدراسیون پذیرای رییس و دبیر فدراسیون بوکس بودند. در این نشست که با تشکر حسین ثوری از حسین بابویی به واسطه قبول برگزاری این جلسه شروع شد، مسوولین دو فدراسیون نظرات خود را پیرامون همکاری دو فدراسیون ارائه نمودند. در آغاز جلسه ثوری از مزایای رشته بوکس و حضور این رشته ورزشی در آموزش و پروش سخن گفت و به کم خطر بودن در زمینه آسیب های ورزشی اشاره کرد. وی همچنین از جذب انرژی های دانش آموزان و به طور کلی ورزشکاران در رشته بوکس به عنوان مزایای این رشته ورزشی گفت که این اظهارات به زعم حاضرین موجب تغییر دیدگاه ایشان درباره ورزش بوکس گردید. در ادامه رییس فدراسیون دانش آموزی ضمن ابراز علاقه جهت حضور و فعال سازی بوکس در آموزش و پرورش اعلام کرد که تمام تلاش خود را برای اجرایی کردن حضور این رشته ورزشی در فدراسیون ورزش دانش آموزی انجام خواهد داد. لذا مقرر گردید فدراسیون بوکس با ارسال نامه ای درخواست رسمی خود را مبنی بر ایجاد و راه اندازی انجمن بوکس در فدراسیون ورزش دانش آموزی اعلام نماید تا این موضوع در مجمع فدراسیون مذکور مطرح گردیده و به تصویب اعضا برسد.

لازم به یادآوری است، در صورت محقق شدن این مهم نخستین باری خواهد بود که بوکس به صورت رسمی در آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران فعالیت خود را انجام خواهد داد.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها