برگزاری چهارمین جلسه هیات رییسه

1397/07/06 | کارگروه هااعضای هیات رییسه ضمن تشکیل جلسه دو عضو جدید خود را شناختند

متن خبر :چهارمین جلسه هیات رییسه فدراسیون با حضور اعضای جدید تشکیل شد. آقایان نظری و حسن نژاد که به ترتیب عنوان دار ریاست هیات های بوکس استان های آذربایجان غربی و کرمان هستند به عضویت هیات رییسه فدراسیون درآمدند.

در آغاز این جلسه حسین ثوری ضمن معرفی دو عضو جدید به حاضرین خیرمقدم گفت و پس از  آن با صحبت های مقدماتی ثوری و کلانتری به عنوان دبیر فدراسیون، اعضا شروع به بررسی عملکرد تیم های اعزامی به بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و مسابقات جهانی جوانان مجارستان نمودند و بیش از یک ساعت پیرامون عملکرد این دو تیم بحث و بررسی صورت گرفت.

پس از آن پیرو دستور جلسه درباره مسایل و برنامه های آتی  فدراسیون گفت و گو و تبادل نظر انجام شد و بعد از رای گیری، مصوبات چهارمین جلسه هیات رییسه فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران به تصویب حاضرین رسید.

در پایان این جلسه اعضای هیات رییسه که اکثرا از قهرمان سالهای گذشته بوکس ایران بوده اند از رییس فدراسیون خواستار برگزاری مسابقات پیشکسوتان در این رشته شدند تا علاوه بر مرور خاطرات انگیزه و اتحاد در جامعه بوکس به خصوص پیشکسوتان این رشته زنده شود که ثوری نیز با قبول این درخواست از پیشکسوتان این رشته خواست تا برای برگزاری چنین مسابقات برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها