گرجی زاده: نشست های هم اندیشی می تواند موجب همبستگی و نزدیکی مسوولین بوکس شود

1397/05/20 | کارگروه ها
متن خبر :


کیانوش گرجی زاده رییس هیات بوکس استان هرمزگان در گفت و گو با سایت فدراسیون پیرامون نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی بوکس کشور چنین گفت : با توجه به این که در آغاز راه هستیم و کادر جدید مدیریتی به تازگی کار خود را شروع کرده و طبیعی است که نقاط ضعف و قوتی در کار وجود داشته باشداما به طور قطع این را می گویم که نقاط قوت برگزاری این نشست بسیاربیشتر از نقاط ضعف آن بود و لذا جا دارد از ریاست و دبیرمحترم و عوامل اجرایی تشکر ویژه ای جهت برگزاری چنین همایشی داشته باشم و همچنین ازمیزبانی بسیار خوب جناب دکتر صاحبی رییس هیات بوکس استان خراسان رضوی تقدیر می نمایم. امیدوارم که این نشست ها که در گذشته خیلی مورد توجه قرار نمی گرفت، مجددا برگزار شود چرا که باعث نزدیکی مسئولان هیات ها با یکدیگر و همچنین با مسئولین فدراسیون می شود؛ اما همان طور که اشاره کردم به دلیل نبود این نشست ها در گذشته خیلی از روسا بدون ذهنیت قبلی وارد جلسه شده بودند و به طور قطع در برنامه های بعدی با راهکارها و برنامه ها و پیشنهادات بیشتری در این همایش ها شرکت خواهند کرد چرا که در نشست هم اندیشی مشهد مقدس متوجه شدیم که تنها یک نفر سخنران نیست و می توانیم نظرات، پیشنهادات و انتقادات مان را هم به مسئولین فدراسیون و کمیته های مربوطه انتقال دهیم.

وی همچنین افزود: با توجه به این که برخی هیات ها حتی از امکانات ابتدایی مانند سیستم های کامپیوتری برخوردار نیستند لذا پیشنهاد می کنم که با توجه به عدم تامین موارد مورد نیاز توسط ادارات کل استانی، فدراسیون در حد دو یا سه میلیون تومان جهت تامین حداقل ها به هیات های استانی کمک نموده و سپس به صورت همزمان و در یک تاریخ از قبل مشخص و اعلام شده اتوماسیون فدراسیون در استان ها را راه اندازی کند.

گرجی زاده در ادامه به مسابقات بوکس منطقه ای کشور اشاره کرد و افزود : این مسابقات قواعد خاص خود را دارد اما همان طور که گفته شد در ابتدای راه هستیم و باید منتظر رفع نواقص کار در آینده باشیم. به نظرم این مسابقات مفید فایده هستند اما اگر به صورت لیگ در مناطق انجام شوند نتیجه بهتری حاصل خواهد شد چرا که بوکسور ها زمان بیشتری برای حضور در مسابقات دارند و کارشان با یک باخت تمام نمی شود و شاید همان ورزشکار در یک روز دیگر بتواند نمایش بهتری از خود به اجرا بگذارد. ضمن اینکه هم از لحاط مالی و هم از حیث امکانات برگزاری به صورت لیگ های منطقه ای می تواند ثمربخش تر باشد و شاهد فینال های با کیفیت تر و پرقدرت تری  نیز خواهیم بود.

وی در پایان گفت : ما ابتدای راه هستیم و بوکس ایران در حال نو شدن  و جدید شدن است و این پوست اندازی تبعاتی هم به همراه خواهد داشت که به زودی با حاکم شدن سند راهبردی همه چیز به ثبات خواهد رسید.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba
gap/iraiba
igap/iraiba
insta/iranaiba

t.me/iranaibaآلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها