برگزاری روز اول نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی

1397/05/12 | کارگروه هانخستین روز همایش روسای هیات های استانی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار گردید

متن خبر :


روز اول نشست هم اندیشی روسای هیات های استانی با حضور رییس، دبیر و روسای کمیته های فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی در مشهد مقدس از صبح روز پنجشنبه آغاز گردید. در ابتدا کلیپی از اتفاقات روزهای اخیر بوکس ایران پخش شد، سپس کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی سخنانی را ایراد نمود. بعد از صحبت های صبوریان، حسین ثوری رییس فدراسیون ضمن عرض تشکر از میزبان به اقدامات صورت گرفته توسط کادر مدیریتی جدید فدراسیون از زمان روی کار آمدن تا کنون اشاره کرد و از مسابقات منطقه ای، اعزام تیم های ملی و بحث فعال شدن بوکس در ورزش نیروهای مسلح، یگان ویژه، ورزش دانشجویی، ورزش کارگری و ورزش همگانی به عنوان برخی اقدامات صورت گرفته توسط این فدراسیون نام برد. سپس پرتال فدراسیون با حضور مهندس عبدی رونمایی شد و پرسش و پاسخ پیرامون نحوه عملکرد این پرتابل با حضور اعضا انجام گردید. پس از این بخش نوبت به اتوماسیون اداری رسید که توسط مهندس  خزایی با توضیحات جامع و کامل حاضرین را مجاب نمود و آموزش های لازم نیز انجام گردید.

در نوبت عصر مهندس خزایی به سوالات حاضرین پاسخ داد و در پنل بعدی رضا فراهانی پیرامون روابط عمومی، رسانه و فضای مجازی و همچنین ارتباط بین هیات ها ئ فدراسیون نکاتی را مطرح نمود. در بخش آخر پنل آموزش، استعدادیابی، داوران، مسابقات و بحث امور استان ها توسط مسئولان کمیته های مربوطه مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان حاضرین در این نشست هم اندیشی جهت زیارت بارگاه مقدس امام رضا (ع) راهی حرم امام هشتم شیعیان شدند تا با این برنامه روز اول همایش به پایان برسد.


مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba
gap/iraiba
igap/iraiba
insta/iranaiba

t.me/iranaiba


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها