برگزاری چهارمین جلسه نشست هم اندیشی

1397/03/05 | کارگروه هابا حضور دبیر و روسای کمیته ها، جلسه هم اندیشی پیرامون بررسی و تدوین سند راهبردی فدراسیون برگزار شد

متن خبر :

برگزاری چهارمین جلسه نشست هم اندیشی

با حضور دبیر و روسای کمیته ها، جلسه هم اندیشی پیرامون بررسی و تدوین سند راهبردی فدراسیون برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی، چهارمین جلسه هم اندیشی روسای کمیته های مختلف فدراسیون با حضور دبیر فدراسیون و دکتر رحیم جنت نیا با محور بررسی و تدوین سند راهبردی فدراسیون بوکس ایران برگزار شد. در این جلسه ابتدا دبیر فدراسیون از حضور روسای کمیته ها و چهره های نامدار ورزش بوکس تشکر و قدردانی و و ابراز امیدواری نمود که  خروجی این جلسات قابل قبول و کاربردی باشد. در ادامه دکتر جنت نیا که در امر تدوین اسناد راهبردی و تدوین استراتژی های فدراسیون ها از جمله اساتید مطرح دانشگاهی می باشد، به بررسی نقاط ضعف و قوت و فرصت و تهدیدهاSWOT) (از دیدگاه علمی پرداخت. وی در ادامه به  نقاط ضعف و قوت و همچنین فرصت و تهدید های فدراسیون بوکس پرداخت و پیرامون آنها با حاضرین گفت و گو کرد. روسای کمیته ها نیز نظرات خود را درباره مسایل راهبردی و چشم انداز توسعه بوکس در حوزه کاری خود ارائه کردند و در پایان، کلیه بحث ها توسط دکتر جنت نیا جمع آوری گردید و قرار بر این شد تا در جلسات بعدی به صورت گسترده تر و ریز تر به مسایل موجود در بحث SWOT  فدراسیون بوکس پرداخته شود.

در انتهای جلسه حاضرین ابراز امیدواری کردند تا با برگزاری مدام این جلسات، هرچه زودتر سند راهبردی فدراسیون بوکس برای اولین بار در تاریخ این رشته ورزشی در کشور طراحی و اجرا گردد.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها