کسب مقام نخست استعدادیابی کشور توسط فدراسیون بوکس

1397/12/20 | کارگروه هافدراسیون بوکس در رتبه بندی فدراسیون های حاضر در المپیاد استعددهای برتر کشور به مقام نخست دست یافت

متن خبر :


احمد سعادتمند مدیرکل دفترتوسعه آموزش های پایه و استعدیابی وزارت ورزش و جوانان به همراه جمعی از همکاران خود با حضور درفدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایران ضمن بازدید از اردوی تیم ملی نوجوانان کشور از کسب رتبه نخست فدراسیون در طرح استعدادهای برتر در کشور خبر داد. سعادتمند ضمن عرض تبریک برای کسب این عنوان در میان 37 فدراسیون و 78 رشته ورزشی به مسوولان و دست اندرکاران فدراسیون، از آینده خوب و روشن بوکس ایران پرده برداشت. وی همچنین از اقدامات کادر فنی جوان و تحصیل کرده تیم ملی نوجوان تقدیر و تشکر کرد و برای مجموعه بوکس جمهوری اسلامی ایران آینده ای سرشار از موفقیت های روزافزون آرزو نمود.

در ادامه این بازدید حسین ثوری از حمایت های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و همچنین دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان تشکر کرد. در پایان این بازدید علیرضا کلانتری دبیر فدراسیون از اقدامات عملیاتی و اجرایی این فدراسیون در راستای وحدت رویه، همدلی و توسعه و گسترش بوکس کشور گزارشاتی را ارائه نمود.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها