بازدید ثوری از پروژه بوکس آزادی

1397/04/25 | پناه گاه ها و تاسیسات ورزشیرییس فدراسیون از ساختمان جدید فدراسیون بوکس کشور در مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد

متن خبر :


به گزارش روابط عمومی، رییس فدراسیون بوکس با حضور در مجموعه ورزشی آزادی تهران از روند اقدامات صورت گرفته  جهت اتمام پروژه مجموعه بوکس کشور بازدید به عمل آورد. در این بازدید که با حضور مهندس زورقی یکی از مسوولان شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور انجام شد رییس فدراسیون با ایشان پیرامون اقدامات باقی مانده جهت خاتمه کار مجموعه بوکس و همچنین تاریخ تقریبی پایان کار ساخت این مجموعه گفت و گو کرد.

همچنین در جریان این دیدارمهندس زورقی نماینده شرکت توسعه و تجهیزاماکن ورزشی کشور اعلام آمادگی نمود که برای ادامه کار تکمیل این پروژه مبلغ یک میلیارد تومان بودجه تخصیص داده شده است و در ادامه ابراز امیدواری کرد که با حمایت وزارت ورزش و جوانان این پروژه تا 2 یا 3 سال آتی به بهره برداری خواد رسید.

شایان ذکر است، ساخت این پروژه از حدود سال1377کلید خورده که شامل ساختمان اداری، آکادمی ، استخر، سالن تمرین و مسابقه بوکس می باشد که در صورت تکمیل این مجموعه، گامی بلند در توسعه ورزش بوکس ایران برداشته خواهد شد.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba
gap/iraiba
igap/iraiba
insta/iranaiba

t.me/iranaiba

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها