تورنمنت بین‌المللی‌ گروزنی/ برنز موسوی مسجل شد؛ پنج نماینده ایران فردا در یک‌چهارم

1402/06/15 | تیم های ملیمبارزات مرحله یک‌چهار‌م‌نهایی‌تورنمنت بین‌المللی گروزنی در حالی فردا برگزار می‌شود که تاکنون مدال برنز شاهین موسوی قطعی شده است.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، رقابت‌های بین‌المللی گروزنی از روز سه‌شنبه با حضور ۱۴۰ بوکسور از کشورهای صاحب سبکی چون روسیه، ازبکستان، قزاقستان، بلاروس، ارمنستان، قرقیزستان و ... آغاز شده و پنج روز ادامه خواهد داشت.

اشکان رضایی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی، سالار رادمرد، سیدعلی سیدصدری و طوفان شریفی؛ بوکسورهای اعزامی کشورمان به این مسابقات هستند. حسین‌ نهرودی و فروتن گل‌آرا نیز این نفرات را هدایت می‌کنند.

امروز چهارشنبه، شاهین موسوی در وزن ۸۰ کیلوگرم که در دور نخست استراحت داشت، برابر "آکیم‌بایف" به برتری مقتدرانه دست یافت تا ضمن صعود به نیمه‌نهایی مدال برنزش‌ قطعی شود.

همچنین، مسلم مقصودی که ابتدا استراحت داشت در ۷۱ کیلوگرم مقابل "آرمن‌ مانوکیان" از ارمنستان با ارائه مبارزه‌ای حساب شده به برتری دست یافت و به یک‌چهارم‌نهایی‌ صعود کرد.

بر این اساس، اشکان رضایی، مسلم مقصودی، سالار رادمرد، سیدعلی سیدصدری و طوفان شریفی؛ فردا پنجشنبه در یک‌چهارم‌نهایی روی رینگ می‌روند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها