تلاش 14 بوکسور برای حضور در میدان جهانی/ آغاز مرحله جدید تمرینات تیم ملی از 15 فروردین‌ماه

1401/12/27 | تیم های ملیبا اعلام مدیر تیم‌های ملی پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس برگزار و در نهایت 14 بوکسور در اردو باقی ماندند که از میان این نفرات، ترکیب نهایی برای حضور در رقابت‌های جهانی مشخص خواهد شد.

متن خبر :

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، پنجمین مرحله از مسابقات انتخابی درون اردویی تیم ملی بوکس برای شرکت در مسابقات جهانی 2023 -  ازبکستان برگزار و 14 بوکسور موفق شدند در میان نفراتی که شانس حضور در آوردگاه جهانی را دارند، قرار بگیرند.


با اعلام سید ابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی بوکس، آرشام حسنی، مهدی پرویزی، مهدی خسروی، پوریا عبدالمالکی، دانیال شه‌‎بخش، مهدی امیری، علی حبیبی‌نژاد، مسلم مقصودی، سیدشاهین موسوی، سالار رادمرد، میثم قشلاقی، امین مجنونی، سیدمحمد سیدصدری و پوریا امیری نفراتی هستند که فرصت حضور در مسابقات جهانی را دارند اما هنوز ترکیب قطعی مشخص نیست.


همچنین به دلیل ابهاماتی که در وزن 92+ کیلوگرم وجود دارد مقرر شد پس از شروع مجدد اردوها در این خصوص تصمیم گیری شود.


با توجه به حساسیت مسابقات قهرمانی جهان طی هفته‌های آینده و با نظر کادرفنی و مدیر تیم‌های ملی در خصوص نفرات و اوزان اعزامی تصمیم گیری خواهد شد.

 

اردوی تیم ملی هم اکنون تعطیل شده است و مرحله جدید تمرینات از 15 فروردین‌ماه سال جدید آغاز می‌شود.

 

هدایت این نفرات برعهده حسینقلی نهرودی به عنوان سرمربی است و غلامرضا کریمی، همایون امیری، فروتن گل آرا و محمود نهتانی مربیگری تیم را برعهده دارند. مرتضی بهرامی‌نژاد نیز به عنوان مربی بدنساز در کنار ملی پوشان حضور دارد.


بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2023، طی روزهای 11 تا 24 اردیبهشت‌ماه سال آینده به میزبانی "تاشکند" ازبکستان برگزار می‌شود.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها