موفقیت بزرگ برای جامعه داوری بوکس ایران؛ ثمره توجه رئیس فدراسیون به داوران

1403/04/20 | روابط بین المللاز سوی مدرسان فدراسیون جهانی بوکس، تمامی 25 داور حاضر در دوره داوری بین‌المللی که در تهران برگزار شد قبول شده و 18 نفر تک ستاره و هفت نفر نیز دو ستاره شدند.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ دوره داوری بین‌المللی تک ستاره پس از رایزنی‌های سیدروح‌الله حسینی رئیس فدراسیون بوکس کشورمان با فدراسیون جهانی، به میزبانی تهران انجام پذیرفت. این دوره داوری، همزمان با مسابقات بوکس گرامیداشت شهید جمهور و شهدای خدمت، برگزار شد.

محمد کامل شبیب و براهام محمد به‌عنوان نمایندگان فدراسیون جهانی، مدرسان این دوره بودند و 25 داور کشورمان نیز در آن حضور داشتند که همگی قبول شدند.

اسامی داوران قبول شده بدین شرح است:

تک ستاره/

امیر ماهیان، شهرام بویری، آرش عرفانی، حبیب کریمزاده، مجید عبدالخانی، داریوش، ملکی، سیدسارو حسینی، قاسم طیبان، علی سلطانی، غلامرضا حسینپور، کیارش محمدحسینی، یوسف خوب، سیدامیر مدرسی، محمدرضا غزنوی، مهدی نیکزاد، کیومرث شیریان، محمدنبی حیدری و ایمان عظیمی‌اشرفی

دو ستاره/

حجت‌الله اعتمادیان،‌مهدی فلاحت‌پیشه، سیدمحسن محجوب، مهدی رستمی‌نیکو، اصغر ولی‌لو، سیدعباس فلاح‌حسینی و همایون ولی‌پوری گودرزی

مجید عباس‌زاده دور سه ستاره کشورمان و رئیس هیات بوکس تهران در این خصوص، گفت: این اتفاق در 30 سال اخیر بی‌سابقه بوده است. آخرین بار در سال 2016 که آن زمان آقای روح‌الله حسینی نایب رئیس فدراسیون بود، آزمون بین‌المللی داوری در آبادان برگزار شد و اکنون پس از سال‌ها و در زمان ریاست ایشان، دوباره این دوره بین‌المللی و مهم در کشورمان انجام پذیرفت.

وی افزود: مدرسانی از سوریه و تونس از سوی فدراسیون جهانی این دوره را زیر نظر داشتند که از جمع 25 داور حاضر کشورمان، 18 نفر تک ستاره شده و هفت نفر نیز با تصمیم مدرس جهانی، به دلیل عملکرد قابل قبول مستقیما، دو ستاره شدند که موفقیت بسیار بزرگی است.

عباس‌زاده با بیان اینکه در یکسالی که از ریاست آقای حسینی می‌گذرد، ایشان توجه ویژه‌ای به داوری داشته است، گفت: داوران بوکس کشورمان توانایی بالایی دارند و در مسابقات مختلف بین‌المللی بهترین قضاوت‌ها را انجام می‌دهند.

وی گفت: در ادامه سیاست‌های رئیس فدراسیون، به‌زودی نیز دوره مربیگری تک ستاره بین‌المللی در کشورمان برگزار می‌شود. همچنین بنابر اعلام ریاست فدراسیون، دوره داوری و مربیگری تک ستاره، در آینده نیز دوباره در کشورمان برپا می‌شود.

داور سه ستاره کشورمان، توضیح داد: در ادامه موفقیت‌های داوران کشورمان، اساتید بابک بردبار و فرزاد صادق‌پور به المپیک دعوت شدند و در رقابت‌های بوکس المپیک پاریس را قضاوت می‌کنند.

وی در پایان از حمایت‌های گسترده رئیس فدراسیون بوکس و همچنین سایر مسئولان و پرسنل فدراسیون از جامعه داوری، قدردانی کرد.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها