برنامه‌های تیم ملی بوکس بررسی و تدوین شد؛ آماده‌سازی برای حضور در قهرمانی آسیا

1403/04/02 | تیم های ملیبرنامه‌های تیم ملی بوکس بزرگسالان در نشستی با حضور مسئولان فدراسیون و کادر فنی، بررسی و تدوین شد.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ در نشستی با حضور "سیدروح الله حسینی" رئیس فدراسیون، "علی دانشمندفرد" دبیر کل، "حسین رحمتی" مدیر تیم‌های ملی، "فونتانا" سرمربی و "فونتنس"، "محمد عاشری" و "همایون امیری" مربیان تیم ملی، برنامه‌های آماده‌سازی این تیم بررسی و تدوین شد.

 

طبق صحبت‌های صورت گرفته در این نشست، مقرر شد بوکسورهای آینده‌داری که رنج سنی پایینی داشته و از سوی فونتانا گزینش شده‌اند به همراه مشتزنانی که باتجربه‌تر هستند و در مسابقات بین‌المللی چند ماه اخیر عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشته‌اند (با نظر سرمربی)، وارد اردوی تیم ملی شوند. قرار است، مرحله جدید تمرینات تیم ملی از اوایل هفته آتی در شهرکرد آغاز شود.

 

تیم ملی بوکس ایران، آذرماه سال جاری مسابقات قهرمانی آسیا در اردن را پیش‌رو دارد. بر این اساس، تیم کشورمان علاوه بر برگزاری اردو در شهرکرد و تهران، حضور در تورنمنت گرجستان، مسابقات معتبر صلح و دوستی روسیه که در تقویم فدراسیون جهانی گنجانده شده و تورنمنت دستکش طلایی صربستان را در برنامه خواهد داشت. همچنین تیم ایران پیش از اعزام به قهرمانی آسیا نیز، یک اردوی مشترک با تیم ملی یکی از کشورها خواهد داشت.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها