حسینی: از مردم عذرخواهی می‌کنم؛ نرسیدن به سهمیه دلایلی داشت

1403/03/13 | تیم های ملیرئیس فدراسیون بوکس، گفت: هر کاری در توان‌مان بود برای تیم ملی انجام دادیم، اما نرسیدن به سهمیه دلایلی نیز داشت.

متن خبر :

سیدروح‌الله‌ حسینی در گفت‌وگو‌ با روابط عمومی فدراسیون بوکس در خصوص نتایج بوکسورهای ایران در انتخابی المپیک، اظهار داشت: ابتدا از مردم، جامعه ورزش و خانواده بوکس به دلیل عدم کسب سهمیه، عذرخواهی می‌کنم. این مساله دلایلی دارد که باید در خصوص آن مفصل صحبت کرد، اما تنها می‌خواهم چند نکته را بیان کنم. ابتدا باید بگویم، هرکاری که در توان‌مان بود برای تیم ملی انجام دادیم. تیم به چند تورنمنت بین‌المللی اعزام شد، اردوهای مشترک با روسیه، ترکیه و اردن داشتیم و سعی کردیم خواسته‌های کادر فنی را برآورده کنیم.

 

حسینی بیان کرد: از روزی که مسئولیت فدراسیون را گرفتم به دنبال جذب مربی خارجی بودیم که ابتدا چند مربی سطح پایین به ما معرفی شد که قبول نکردیم. این را هم بگویم که فونتانا حدود چهار ماه است در تیم ملی بزرگسالان فعالیت کرده و در این مدت نمی‌توانست کار خاصی انجام دهد.

 

رئیس فدراسیون بوکس، ادامه داد: حرکتی را برای ساختن بوکس ایران آغاز کرده‌ایم که آن را ادامه خواهیم داد و در این مسیر قطعا نقاط ضعفی داریم که حتما آنها را برطرف خواهیم کرد. ما از نقدهای دلسوازنه و کارشناسی استفاده خواهیم کرد و در این مسیر باید همه خانواده بوکس متحد باشند تا خواسته‌های این رشته را عملی کنیم.

 

حسینی ادامه داد: یکی از مسائلی که گربیان ما در بانکوک گرفت، بحث داوری بود که در مبارزه میثم قشلاقی کاملا تاثیر داشت و حتی گریبان علی حبیبی‌نژاد و مهدی پرویزی هم گرفت.

 

وی افزود: باید بپذیریم شاکله تیم ملی از سال 96 بوده و در این مدت برخی نفرات نیز به تیم آمده و رفته‌اند. من هیچ بحثی در خصوص مربیان ندارم. هرکدام از آنان طی این سال‌ها در تیم ملی زحمات زیادی کشیده‌اند، اما باید قبول کنیم که در مدیریت قبلی فدراسیون، توجهی به جوانگرایی و تیم‌های پایه نشد تا نفرات خوب به بزرگسالان اضافه شوند.

 

رئیس فدراسیون بوکس، بیان کرد: اکنون تیم‌های پایه برای ما اهمیت زیادی دارند و قطعا با تلاش‌هایی که در تیم‌های نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید صورت می‌گیرد، ثمره‌اش را در آینده با جوانگرایی در تیم ملی خواهیم دید.

 

وی گفت: خودمان پیش بینی کسب یک تا دو سهمیه را داشتیم که متاسفانه نشد و بسیار از این مساله ناراحت هستیم، اما مطمئن باشید با تلاش و کارهایی که از تیم‌های پایه تا بزرگسالان انجام خواهد شد، ابتدا در بازی‌های آسیایی 2026 و سپس المپیک 2028 خواهیم دید.آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها