بوکس گزینشی المپیک؛ حریفان ملی‌پوشان ایران مشخص شدند

1403/03/03 | تیم های ملیبوکسورهای اعزامی ایران به رقابت‌های گزینشی المپیک، حریفان خود را شناختند.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ آخرین مرحله رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک پاریس از فردا جمعه با حضور بیش از ۶۰۰ بوکسور در دو بخش زنان و مردان به میزبانی تایلند و در بانکوک آغاز می‌شود. تیم ملی کشورمان نیز در این رویداد حضور دارد.

جلسه هماهنگی و قرعه‌کشی این پیکارها، امروز پنجشنبه  برگزار شد و بوکسورهای ایران، حریفان خود را شناختند.

قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است:

وزن ۵۱ کیلوگرم که ۵۱ بوکسور حضور دارند، مهدی پرویزی استراحت دارد و سپس با برنده یمن و آلمان دیدار می‌کند

وزن ۵۷ کیلوگرم که ۶۳ بوکسور ثبت نام کرده‌اند، دانیال شه‌بخش با احمد الکوم‌ از لیبی رقابت می‌کند و در صورت برتری با برنده بلغارستان و مغولستان روبه‌رو‌ می‌شود.

وزن ۶۳.۵ کیلوگرم که ۶۵ نفر حضور دارند، علی حبیبی‌نژاد دور نخست با جوناس‌ از نامیبیا مصاف می‌دهد‌ و در صورت برتری در دور دوم با قرعه برنده نماینده رژیم اشغالگر قدس و اسپانیا مواجه شده است.

وزن ۷۱ کیلوگرم که ۷۰ بوکسور حضور یافته‌اند، کسری طهماسبی با حسن‌ کعبی‌ از عربستان دیدار می‌کند. وی در صورت برتری، در دور بعدی با برنده بریتانیا‌ و مونته‌نگرو‌ روبه‌رو‌ خواهد شد‌.

وزن ۸۰ کیلوگرم که ۵۶ بوکسور هستند، میثم قشلاقی با کیم‌ جین‌ از کره‌جنوبی‌ بازی دارد و در صورت برتری، با برنده عربستان و دانمارک‌ رقابت می‌کند.

وزن ۹۲ کیلوگرم که ۴۲ بوکسور وزن‌کشی‌ کرده‌اند، علی فتحی با جمار‌ تالی‌ از آمریکا مبارزه خواهد کرد و در صورت برتری‌ با رقیبی از فرانسه جدال خواهد داشت.

وزن۹۲+ کیلوگرم که ۳۴ متشزن‌ رقابت می‌کنند، روزبه صفری به مصاف کدی‌ آگنس‌ از سیرالئون‌ می‌رود و در صورت برتری، با برنده ارمنستان‌ و برمودا‌ پیکار می‌کند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها