دانشمندفرد: هیچکدام‌ از مسئولان فدراسیون دخالتی‌ در تصمیمات فونتانا ندارند

1403/02/25 | تیم های ملیدبیرکل فدراسیون بوکس، گفت: هیچکدام از مسوولان فدراسیون در تصمیمات سرمربی تیم ملی، دخالت نداشته و ندارند.

متن خبر :

علی دانشمندفرد‌ در گفت‌وگو‌ با روابط عمومی فدراسیون بوکس، اظهار داشت: فونتانا‌ سرمربی کوبایی‌ تیم ملی ایران، یکی از مطرح‌ترین‌ مربیان بوکس جهان است. او در کارش اختیار تام دارد و تمامی تصمیمات و انتخاب نفرات، با خودش است.

 

وی گفت: اینکه بوکسوری‌ پس‌ از قرار نگرفتن‌ در ترکیب اصلی بخواهد به دنبال مقصر بوده و تلاش مجموعه‌ فدراسیون را زیر‌ سوال ببرد، اقدام خوبی نیست.

 

دانمشندفرد‌ بیان کرد: حسین رحمتی از زمانیکه به‌عنوان‌ مدیر تیم‌های‌ ملی، کارش را آغاز کرده، زحمات زیادی را متحمل شده و همراه با رئیس فدراسیون، برنامه‌های‌ تیم‌های‌ ملی را اجرایی می‌کنند‌.

 

وی گفت: اینکه بوکسوری‌ دلیل انتخاب نشدنش را تصمیم مدیر تیم‌های‌ ملی عنوان کند، واقعا بی انصافی است‌. نباید فراموش کنیم که همین حسین رحمتی بود که این بوکسور و سایر نفرات حاضر در اردو را حمایت کرد‌. او زحمات زیادی برای تیم‌های‌ ملی متحمل می‌شود و همواره از بوکسورها حمایت می‌کند.

 

دبیرکل فدراسیون بوکس در پایان، بیان کرد: بازهم می‌گویم‌ هیچکدام از مسوولان فدراسیون دخالتی در تصمیمات فونتانا ندارند و بهتر است در فاصله کوتاه تا مسابقات گزینشی المپیک، همه از تیم ملی حمایت کنیم تا به امید خدا به سهمیه دست یابیم. 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها