سه مدال برنز امیدهای بوکس ایران در نخستین حضور آسیایی

1403/02/15 | تیم های ملیتیم ملی بوکس امید ایران در حالی با کسب سه مدال برنز به کار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا پایان داد که نخستین حضورش در این رویداد مهم قاره‌ای را تجربه می‌کرد.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ رقابت‌های بوکس قهرمانی جوانان و امید آسیا از  روز شنبه (هشتم اردیبهشت‌) در قزاقستان آغاز ‌شده و تا هجدهم همین ماه ادامه خواهد داشت.

امروز شنبه، پیکارهای مرحله نیمه‌نهایی رده سنی امید برگزار شد و سه نماینده ایران بالای رینگ رفتند.

 

در وزن ۷۵ کیلوگرم، محمد محشری با جواهیر‌ اوماتالیف‌ از ازبکستان، در وزن ۸۶ کیلوگرم، سیدعلی‌ سیدصدری‌ با تمیرلان‌ موکاتیف‌ از قزاقستان و در وزن ۹۲+ کیلوگرم، رضا خلیل‌زاده با جهانگیر زوکروف‌ از ازبکستان رقابت کرده و از رسیدن به برتری بازماندند تا به نشان برنز دست یابند.

 

با این اوصاف تیم ملی امید بوکس ایران که تحت هدایت علیرضا استکی و برای نخستین بار در مسابقات آسیایی این رده سنی شرکت کرده بود، با کسب سه مدال برنز به کار خود پایان داد. مسابقات آسیایی قزاقستان، سومین دوره پیکارهای رده سنی امید بود.

 

پیش از این و در بخش جوانان، امیر اسماعیلی به فینال سنگین وزن رسید و دوشنبه برای کسب مدال طلا با شهزود‌ پولوونوف‌ از ازبکستان مصاف می‌دهد و امیررضا سلطانی و امیررضا ملک‌خطابی‌ صاحب مدال برنز شدند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها