تورنمنت بین‌المللی گروزنی؛ ناداوری عجیب، حق شاهین و‌ طوفان را پایمال کرد

1402/06/17 | تیم های ملیناداوری واضح در مبارزات شاهین موسوی و طوفان شریفی موجب شد تا این دو بوکسور کشورمان از رسیدن به فینال تورنمنت گروزنی بازمانده و با کسب مدال برنز به کار خود پایان دهند.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ رقابت‌های بین‌المللی گروزنی از روز سه‌شنبه با حضور ۱۴۰ بوکسور از کشورهای صاحب سبکی چون روسیه، ازبکستان، قزاقستان، بلاروس، ارمنستان، ترکیه، قرقیزستان و ... آغاز شده و پنج روز ادامه خواهد داشت.

اشکان رضایی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی، سالار رادمرد، سیدعلی سیدصدری و طوفان شریفی؛ بوکسورهای اعزامی کشورمان به این مسابقات بودند. حسین‌ نهرودی و فروتن گل‌آرا نیز این نفرات را هدایت کردند.

پنجشنبه شب مبارزات مرحله نیمه‌نهایی برگزار شد و سیدشاهین موسوی در وزن ۸۰ کیلوگرم به مصاف "منصور ترمولائف" روس رفت و در حالیکه در هر سه راند از حریف برتر بود با رای عجیب داوران بازنده شد تا از صعود به فینال بازمانده و صاحب مدال برنز شود.

شاهین پیش از این در دور نخست استراحت داشت و سپس برابر "آکیم‌بایف" از قزاقستان ایستاد و در هر سه راند برتری کاملی بر حریف داشت و برنده شد.

سپس، طوفان شریفی در نیمه‌نهایی وزن ۹۲ کیلوگرم روی رینگ رفت و مقابل "پرویز کریموف" از تاجیکستان رفت و او نیز که در هر سه راند با ضربات سنگین خود، حریف را سردرگم‌ کرده بود، با رای ناباورانه داوران بازنده اعلام‌ شد.

شریفی برای رسیدن به نیمه‌نهایی، پس از استراحت در دور نخست مقابل "دوکیوف" از روسیه پیروز شد.

قضاوت‌های این تورنمنت به حدی ضعیف بود که اعتراض بسیاری از مربیان و سرپرستان تیم‌ها را به همراه داشت.

با این اوصاف تیم اعزامی کشورمان با ۲ مدال برنز شاهین موسوی و طوفان شریفی به کار خود در مسابقات فوق پایان داد.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها