قم، میزبان جشنواره "استعدادهای درخشان" بوکس/ 20 و 21 بهمن‌ماه، پیکار خردسالان بوکسور

1401/11/05 | تیم های ملیجشنواره خردسالان بوکس با هدف استعدادیابی، شناسایی و تشویق و حمایت از آینده سازان این رشته، طی روزهای 20 و 21 بهمن‌ماه به میزبانی هیات بوکس استان قم برگزار می‌شود.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، این فدراسیون در نظر دارد با همکاری دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان، مسابقاتی تحت عنوان “جشنواره استعدادهای درخشان” در رده سنی خردسالان (متولدین 1389/10/11 تا 1391/10/10) را با هدف شناسایی و تشویق آینده سازان بوکس کشور و نیز نظارت بر آموزش صحیح این استعدادها برگزار کند.


این رقابت‌ها قرار است به مناسبت گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طی روزهای 20 و 21 بهمن‌ماه به میزبانی هیات بوکس استان قم برگزار شود.


برنامه مسابقات///

پذیرش تیم‌ها: روز چهارشنبه – 19 بهمن‌ماه 1401
رقابت‌ها: روزهای پنجشنبه و جمعه – 20 و 21 بهمن‌ماه 1401


سهمیه استان‌ها‌///

5 سهمیه: تهران – توابع تهران – مازندران – لرستان – کرمانشاه – گیلان – قم – گلستان – کردستان – خوزستان

4 سهمیه: آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی – اصفهان – اردبیل – خراسان رضوی – مرکزی – چهارمحال و بختیاری – خراسان جنوبی – زنجان – سیستان و بلوچستان

3 سهمیه: البرز – ایلام – بوشهر – خراسان شمالی – سمنان – فارس – قزوین – کرمان – کهگیلویه و بویراحمد – همدان – هرمزگان – یزد


این جشنواره فرصتی مناسب برای دیده شدن استعدادهای سراسر کشور در رده سنی پایه است تا با نظارت و حمایت متولی این رشته بتوانند تضمین کننده آینده درخشانی برای این رشته رزمی باشند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها