ساعدپناه: برای فیکس شدن سختی زیادی کشیدم/ فقط به مدال طلا فکر می‌کنم

1401/08/21 | تیم های ملیملی‌پوش بوکس جوانان ایران گفت: برای فیکس شدن در ترکیب تیم جوانان سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشتم و از فیلترهای مختلفی عبور کردم.

متن خبر :

آرین ساعدپناه در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون بوکس، در خصوص شرایط ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات جهانی جوانان بوکس اظهار داشت: برای حضور در مسابقات جهانی بوکس چند مرحله اردو داشتیم و تمرینات سختی را پشت سر گذاشتیم. خدا را شکر در حال حاضر به آمادگی خیلی خوبی دست پیدا کردیم و امیدوارم همه بچه‌ها موفق به کسب مدال‌های خوشرنگ شوند.


وی در مورد آمادگی خود عنوان کرد: با توجه به زحمات کادرفنی در حال حاضر شرایط بسیار عالی دارم و فقط و فقط به کسب مدال طلا فکر می‌کنم. برای حضور در مسابقات جهانی سختی‌های زیادی را پشت سر گذاشتم و از فیلترهای بسیار سختی عبور کردم تا توانستم فیکس تیم ملی شوم.

 

ملی‌پوش بوکس جوانان با تاکید بر اهداف بزرگ خود گفت: صد در صد کسب مدال جهانی را در توانایی‌های خود می‌بینم. مسابقات جهانی رویداد بزرگی است، اما می‌خواهم فکر کنم که قرار است در مسابقات کشوری حضور داشته باشم. می‌خواهم با آرامش پنج شب مقابل رقبای خود به پیروزی برسم و در نهایت مدال خوشرنگ کسب کنم.


ساعدپناه در پایان خاطرنشان کرد: تیم فعلی از قدرت بسیار خوبی برخوردار است و همه بچه‌ها توانایی کارهای بزرگ را دارند. من نیز فقط و فقط به کسب مدال طلا فکر می‌کنم.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها