ریگی: تلاش می‌کنم اولین تاریخ‌ساز بوکس جوانان باشم/ هر آنچه برای آماده‌سازی لازم بود را انجام دادیم

1401/08/20 | تیم های ملیملی‌پوش بوکس جوانان ایران گفت: تمام تلاشم را خواهم کرد تا مدال کسب کنم و اولین تاریخ‌ساز رده سنی جوانان در مسابقات جهانی شوم.

متن خبر :

مرتضی ریگی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون بوکس، در خصوص شرایط ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات جهانی جوانان اسپانیا اظهار داشت: برای حضور در مسابقات چندین ماه تمرینات را در چند مرحله اردو پشت سر گذاشتیم. با زحمات مربیان و تلاش خودمان در حال حاضر به شرایط خوبی رسیدیم و امیدوارم بتوانیم در مسابقات عملکرد خوبی داشته باشیم.

 

وی در خصوص اهداف خود در مسابقات جهانی عنوان کرد: شک نکنید تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه و حتی مدال طلا انجام خواهم داد تا بتوانم زحمات مربیان را جبران و دل مردم عزیز کشورمان را شاد کنم. کسب مدال جهانی سخت، اما دور از دسترس نیست. حریفان نیز مانند ما دو دست دارند و به هیچ عنوان خود را دست کم نخواهیم گرفت. هر آنچه که برای آماده‌سازی لازم بود را انجام دادیم و دیگر نتیجه دست خدا خواهد بود.

 

ملی‌پوش وزن 48 کیلوگرم تیم جوانان در خصوص احتمال کسب نخستین مدال جهانی توسط ملی‌پوشان جوان کشورمان گفت: امیدوارم بعد از رده بزرگسالان در رده جوانان نیز طلسم شکنی شود و مدال جهانی جوانان نیز برای بوکس ایران کسب شود. مطمئن باشید تمام تلاشم را برای کسب مدال خواهم کرد تا اولین تاریخ‌ساز رده سنی جوانان شوم.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها