مسابقات قهرمانی بوکس آسیا 2022 | رمضان‌پور نتیجه را به نماینده هندوستان واگذار کرد/ راهیابی دو نماینده کشورمان به مرحله نیمه نهایی

1401/08/16 | تیم های ملیایمان رمضان‌پور نماینده وزن 92+ کیلوگرم بوکس کشورمان در مرحله یک‌چهارم مسابقات قهرمانی آسیا 2022 نتیجه را به نماینده هندوستان واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، مسابقات قهرمانی بوکس آسیا 2022 با حضور 320 (211 مرد – 109 زن) بوکسور از روز سه‌شنبه – 10 آبان‌ماه در "امان" اردن آغاز و تا روز 21 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

امروز (دوشنبه – 16 آبان‌ماه) در روز هفتم این رقابت‌ها و در مرحله یک‌چهارم، مسلم مقصودی در وزن 71 کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم، میثم قشلاقی در وزن 80 کیلوگرم، پوریا امیری در وزن 86 کیلوگرم، طوفان شریفی در وزن 92 کیلوگرم و ایمان رمضان‌پور در وزن 92+ کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان به روی رینگ رفتند.

ایمان رمضان‌پور بوکسور وزن 92+ کیلوگرم کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در مرحله یک‌چهارم نهایی با "نارندر" دارنده مدال طلا بازی‌های آسیای شرقی، برنز ارتش‌های جهان و نقره نوجوانان جهان از هند مبارزه و نتیجه را 5 بر صفر واگذار کرد.

مسلم مقصودی بوکسور وزن 71 کیلوگرم کشورمان نیز در مرحله یک‌چهارم نهایی  به مصاف "رستم‌بیک اولو نورالدین"  دارنده طلا قهرمانی جوانان آسیا 2019 از قرقیزستان رفت که نتیجه را واگذار کرد و در یک قدمی سکو، از کسب مدال بازماند.

میثم قشلاقی بوکسور وزن 80 کیلوگرم دیگر نماینده کشورمان در مرحله یک‌چهارم و دومین دیدار برابر "حسین ایشایشیاشایش" از اردن دارنده سه مدال برنز آسیایی در سال‌های 2015، 2017 و 2019 نتیجه را واگذار کرد.

پوریا امیری بوکسور وزن 86 کیلوگرم کشورمان نیز در مرحله یک‌چهارم و دومین مبارزه برابر "عدلبیک اولو ارکین " از قرقیزستان که دو مدال برنز آسیا 2019 و 2021 را در کارنامه دارد، در دیداری نزدیک نتیجه را 3 بر 2 واگذار کرد.

اما شاهین موسوی بوکسور وزن 75 کیلوگرم کشورمان در دومین دیدار خود رو در روی "ساهدوف محمدمرات" از ترکمنستان قرار گرفت که با نتیجه 5 بر صفر به برتری رسید تا مدال برنز آسیا خود را قطعی کند.

همچنین طوفان شریفی بوکسور وزن 92 کیلوگرم کشورمان در مرحله یک‌چهارم و اولین مبارزه با "پارنکو سرگی" از قرقیزستان مبارزه کرد که در راند دوم با تشخیص داوران برنده اعلام شد و مدال برنز خود را قطعی کرد. طوفان راند اول را با 5 رای داوران به سود خود پایان داد و در راند دوم نیز حریف او ناک دان شد که در ادامه بنا به رای داوران و به منظور جلوگیری  از آسیب نماینده قرقیزستان به برتری رسید.

هدایت این نفرات برعهده علیرضا استکی به عنوان سرمربی و غلامرضا کریمی، همایون امیری، جاسم دلاوری، شهرام فاتح و دانیال تیماجی به عنوان مربی است.

تیم ملی بوکس کشورمان با حمایت شرکت زنوبر ایرانیان در این رقابت ها حضور پیدا کرده است.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها