مسابقات قهرمانی بوکس آسیا 2022 | رضایی نتیجه را به چین تایپه واگذار کرد/ ایران با شش نماینده در روز هفتم رقابت‌ها

1401/08/15 | تیم های ملیاشکان رضایی بوکسور وزن 63.5 کیلوگرم در دومین دیدار خود و در مرحله یک‌چهارم مسابقات آسیایی نتیجه را به نماینده چین تایپه واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، مسابقات قهرمانی بوکس آسیا 2022 با حضور 320 (211 مرد – 109 زن) بوکسور از روز سه‌شنبه – 10 آبان‌ماه در "امان" اردن آغاز و تا روز 21 آبان‌ماه ادامه خواهد داشت.

امروز (یکشنبه – 15 آبان‌ماه) و در روز ششم این رقابت‌ها مهدی خسروی در وزن 54 کیلوگرم، سجاد محمدپور در وزن 57 کیلوگرم، محمد کمالی در وزن 60 گیلوگرم و اشکان رضایی در وزن 63.5 کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان در مرحله یک‌چهارم به مصاف رقبای خود رفتند که با واگذاری نتیجه از راهیابی به مرحله نیمه‌نهایی بازماندند.

اشکان رضایی بوکسور وزن 63.5 کیلوگرم، در مرحله یک‌چهارم و در دومین دیدار خود با "لای چو اِن" از چین تایپه مبارزه کرد که نتیجه را 4 بر یک واگذار کرد و نتوانست به مرحله نیمه‌نهایی برسد.

رضایی در این دیدار در راند نخست با نتیجه 4 بر یک مغلوب حریف شد اما در راند دوم حریف را با نتیجه 3-2 شکست داد تا سرنوشت این مبارزه به راند سه کشیده شود و در نهایت با رای 3 بر 2 داوران نماینده کشورمان مغلوب حریف خود شد.

مهدی خسروی در وزن 54 کیلوگرم دیگر نماینده ایران در روز ششم، در دومین دیدار خود در این رقابت‌ها با "شاخزود مظفروف" از ازبکستان قهرمان جوانان جهان سال 2021 مبارزه کرد که نتیجه را 5 بر صفر واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

سجاد محمدپور در وزن 57 کیلوگرم نیز در دومین دیدار خود به مصاف "عبدالمالیک خالوکوف" از ازبکستان نایب قهرمان جهان 2021، قهرمان جهان جوانان 2019، قهرمان بازی‌های المپیک جوانان 2018 و دارنده برنز آسیایی 2021 رفت که نتیجه را 5 بر صفر واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها خارج شد.

محمد کمالی بوکسور وزن 60 کیلوگرم هم پس از یک دور استراحت، در گام نخست با "بایارخو بویاندالای" از مغولستان مبارزه کرد که نتیجه را 4 بر یک واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین بر اساس برنامه اعلامی از سوی کمیته برگزاری مسابقات، فردا (دوشنبه  – 16 آبان‌ماه) و در روز هفتم این رقابت‌ها، مسلم مقصودی در وزن 71 کیلوگرم، شاهین موسوی در وزن 75 کیلوگرم، میثم قشلاقی در وزن 80 کیلوگرم، پوریا امیری در وزن 86 کیلوگرم، طوفان شریفی در وزن 92 کیلوگرم و ایمان رمضان‌پور در وزن 92+ کیلوگرم به عنوان نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود می‌روند. (مسابقات از ساعت 13:30 تا 17:30 و 18:30 تا 22:30 انجام خواهد شد.)

هدایت این نفرات برعهده علیرضا استکی به عنوان سرمربی و غلامرضا کریمی، همایون امیری، جاسم دلاوری، شهرام فاتح و دانیال تیماجی به عنوان مربی است.

تیم ملی بوکس کشورمان با حمایت شرکت زنوبر ایرانیان در این رقابت ها حضور پیدا کرده است.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها