شه‌بخش: نخستین تجربه بوکس حرفه‌ای خوب بود/ دلیلی برای جدایی از تیم ملی نمی‌بینم

1401/06/29 | روابط عمومیملی‌پوش بوکس کشورمان تأکید کرد، نخستین اولین حضور در بوکس حرفه‌ای برای او بسیار خوب بوده است.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، دانیال شه‌بخش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره حضور در نخستین مسابقه بوکس حرفه‌ای خود اظهار داشت: حضور در بوکس حرفه‌ای تجربه خیلی خوبی برای من بود و خدا را شکر می‌کنم که بازی را بردم. امیدوارم در گام‌های بعدی نیز بتوانم کارهای خوبی را برای ورزش ایران و به ویژه بوکس کشورمان انجام دهم.

 

وی در مورد برنامه‌های آینده خود برای حضور در بوکس حرفه‌ای گفت: خواستار قرارداد 10 ساله با من بودند، اما قبول نکردم. قرار شد قرارداد ما بازی به بازی باشد و در حال حاضر نیز نخستین قرارداد به اتمام رسیده است. برای این مهم نیز تیم ملی بوکس و حضور در مسابقات قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی و المپیک پاریس را در نظر نگرفتم. به همین جهت باید بازی به بازی قرارداد خود را می‌بستم.

 

دارنده نخستین مدال جهانی بوکس ایران خاطر نشان کرد: تنها دلیل اینکه قرارداد 10 ساله را قبول نکردم، تیم ملی بود. هیچ دلیلی نمی‌بینم که بخواهم از تیم ملی جدا شوم و برای تیم ملی بازی نکنم. هدف من جدایی از تیم ملی نیست و امیدوارم باز هم بتوانم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

 

شه‌بخش راجع به حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هم تصریح کرد: با برگزاری دور جدید تمرینات تیم ملی از ابتدای مهر ماه در اردو حاضر خواهم شد تا ببینم صلاحدید کادر فنی چه چیزی خواهد بود و چه تصمیمی قرار است اتخاذ شود. خیلی دوست دارم بهترین‌ها را در قهرمانی آسیا برای تیم ملی به ارمغان بیاورم.

 

وی در مورد مبلغ قراردادش در بوکس حرفه‌ای یادآور شد: در رشته بوکس درآمد زیادی نیست، اما این قرارداد برای مسابقه اول قابل قبول بود. در مجموع قرارداد نخستین بازی و همچنین پیروزی در این دیدار برای من خوشایند بود.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها