شنبه؛ نخستین حضور شه‌بخش روی رینگ حرفه‌ای/ بوکسور اوگاندایی حریف دانیال شد

1401/06/24 | روابط عمومیبوکسور ملی‌پوش کشورمان در نخستین دیدار خود در مسابقات بوکس حرفه‌ای، روز شنبه - 26 شهریورماه به مصاف بوکسوری از اوگاندا خواهد رفت.

متن خبر :

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس، دانیال شه‌بخش ملی‌پوش بوکس ایران که از مدتی پیش برای حضور در مسابقات بوکس حرفه‌ای در امارات حضور دارد، روز شنبه - 26 شهریورماه در نخستین مبارزه خود در سازمان WBC به مصاف میوندا برمه از اوگاندا خواهد رفت.

 

بوکسور اوگاندایی سابقه دو مبارزه در بوکس حرفه‌ای را در کارنامه خود دارد و به یک برد و یک باخت رسیده است.

 

با وجود پیشنهاد 10 ساله به دانیال شه‌بخش، در حال حاضر قرارداد او به صورت تک بازی است و ملی‌پوشان کشورمان در این مبارزه در قالب تیم CUBAN  BOXING یکی از معروفترین باشگاه‌های امارات رقابت خواهد پرداخت.

 

مراسم وزن‌کشی این مبارزه ساعت 10 صبح روز جمعه 26 شهریورماه برگزار خواهد شد و شه‌بخش ساعت 19 روز شنبه به مصاف حریف خود خواهد رفت.

 

محمود نهتانی که به عنوان مربی دانیال شه‌بخش را در این مبارزه همراهی می‌کند، در خصوص شرایط بوکسور کشورمان گفت: بوکس حرفه‌ای از آماتور سنگین‌تر است و بسیاری از مدال‌آوران مسابقات جهانی و المپیک در حال حاضر در رقابت‌های حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستند و حتی رنکینگ یک دنیا را در اختیار دارند.

 

وی تصریح کرد: چند بازی ابتدایی دانیال شه‌بخش در 4 راند برگزار خواهد شد و در حال حاضر نیز با تمریناتی که دانیال زیر نظر چند مربی کوبایی انجام داده است، فکر نمی‌کنم مشکلی برای مبارزه در بوکس حرفه‌ای داشته باشد. قرار است دانیال در این رقابت‌ها در وزن 59 کیلوگرم مبارزه کند و خدا را شکر در حال حاضر نیز به سر وزن رسیده است.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها