اجرای پروژه استعدادیابی نوجوانان بوکس استان بوشهر

1401/05/15 | هئیت های استانیپروژه استعدادیابی نوجوانان استان بوشهر طی روزهای 13 و 14 مردادماه در سالن بوکس شهید فهیمی برگزار شد.

متن خبر :

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس و به نقل از هیات بوکس استان بوشهر، پروژه استعدادیابی نوجوانان استان توسط یوسف عرب زاده کارشناس حوزه قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان، سجاد خدابخشی دبیر کمیته استعداد یابی و حمید بندری نژاد سرمربی تیم نوجوان استان طی روزهای 13 و 14 مردادماه در سالن بوکس شهید فهیمی برگزار شد.


در این پروژه، ابتدا ورزشکاران طبق آخرین متد و استانداردهای پایگاه قهرمانی و انجام تست‌های مختلف مورد ارزیابی قرار گرفتند و سپس در روز جمعه پس از وزن کشی ورزشکاران به لحاظ آیتم های فنی، تکنیک و تاکتیک بوکس بررسی شدند که مقرر شد پس از تایید و کسب نمرات حد نصاب توسط کمیته استعدادیابی و سرمربی تیم نوجوان استان و با نظر عرب زاده، ۱۰ نفر برتر معرفی و برای تورنمنت قهرمان کشوری به اصفهان اعزام شوند.


طی این دو روز و حین پروژه استعدادیابی، حسین ده جان (دبیر هیئت استان)، صدیقی (مسئول امور هماهنگی شهرستان ها) و سیار (رئیس هیئت شهرستان بوشهر) این پروژه را از نزدیک مورد رصد قرار می‌دادند.


در این طرح برخی چهره های جدید به جامعه بوکس استان معرفی شدند که هدف از این طرح نیز همین بوده است و هیئت استان یکی از برنامه های اصلی خود را در سال جاری را استعداد یابی رده‌های نونهالان و نوجوانان قرار داده است.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها