بوکس رده‌های سنی پایه قهرمانی آسیا_دبی/ درخشش جوانان بوکس ایران با قطعی شدن چهار مدال دیگر

1400/06/01 | تیم های ملیعملکرد مناسب جوانان بوکس ایران در مسابقات قهرمانی رده‌های سنی آسیا با قطعی شدن چهار مدال دیگر، ادامه یافت.

متن خبر :

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بوکس؛ پیکارهای بوکس رده‌های سنی آسیا از روز جمعه در شهر دبی امارات آغاز شده است و تا هشتم شهریور ماه ادامه دارد.

 

۱۵ بوکسور نوجوان و جوان ایران با هدایت رضا مهدی‌پور در مسابقات فوق حاضر شده‌اند.

 

امروز (دوشنبه) و در چهارمین روز این رقابت‌ها ۶ بوکسور جوان ایران روی رینگ رفتند که چهار نماینده کشورمان (علی‌اصغر افشاری، پوریا سعیدی‌اصل، محمد پارسی و ابوالفضل فریدی) به برتری رسیده و ضمن راهیابی به نیمه‌نهایی، مدال برنز خود را قطعی کردند.

 

در وزن ۵۴ کیلوگرم، علی‌اصغر افشاری با سونباح از نپال دیدار کرد و در مدت ۴۵ ثانیه با هوک‌های سنگین خود، رقیب را از پای درآورد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

 

در وزن ۵۷ کیلوگرم، پوریا سعیدی‌اصل باید به مصاف نواف‌علی‌ از امارات می‌رفت که نماینده میزبان انصراف داد تا پوریا جواز حضور در نیمه‌نهایی را کسب کرده و مدالش را مسجل کند.

 

در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمد پارسی در دومین مبارزه خود مقابل زین‌العابدین از سوریه ایستاد و با ارائه مبارزه‌ای هوشمندانه در سه راند متوالی به برتری دست یافت و به نیمه‌نهایی رسید تا مدالش قطعی شود. پارسی پیش از این، حریفی از نپال را شکست داده بود.

 

در وزن ۶۳.۵‌ کیلوگرم، ابوالفضل فریدی با حیدر از سوریه رو به رو شد و با پیروزی رینگ را ترک کرد تا او هم به نیمه‌نهایی رسیده و مدال خود را قطعی کند.

 

در وزن ۶۷ کیلوگرم، آرمین رستمی‌ با سولجینوف از ازبکستان مبارزه کرد و در حالیکه راند نخست را برنده شد در 2 راندی بعدی با بی‌تجربگی و دریافت دو اخطار، نتیجه را از دست داد و از دور مسابقات کنار رفت.

 

در وزن ۷۱ کیلوگرم، سیدعلی هاشمی نسب با آرمانولی‌ از قزاقستان مصاف داد و شکست خورد تا به کار خود در این پیکارها پایان دهد.

 

پیش از نیز، علیرضا براتعلی‌پور در رده نوجوانان؛ عیسی فردین و مهدی جشنانی در جوانان، مدال برنز خود را قطعی کرده بودند.

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها