قبایی زاده: از زحمات بابک بردبار قدردانی می‌کنم/ صادق‌پور از امروز رئیس کمیته داوران است

1399/11/20 | روابط عمومیدبیر فدراسیون بوکس از تغییر در راس کمیته داوران این فدراسیون خبر داد.

متن خبر :

حمیدرضا قبایی زاده در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون بوکس در خصوص تغییرات در کمیته داوران فدراسیون بوکس اظهار داشت: داوران سطح بالا و کارکشته ای در بوکس داریم که همیشه تلاش کردیم از ظرفیت این عزیزان بهره ببریم. طی سه سال اخیر ریاست کمیته داوران بر عهده بابک بردبار  بود اما به دلیل مشغله های زیادی که او داشت طبق توافق دوطرفه تصمیم بر این شد که در این کمیته تغییراتی ایجاد شود. بر همین اساس امروز (دوشنبه) حکم ریاست کمیته داوران فرزاد صادق پور به وی اهدا شد تا این داور سه ستاره و بین المللی کشورمان این کار را بر عهده بگیرد.

وی ضمن تمجید از زحمات بردبار افزود: بابک بردبار رئیس هیات بوکس گیلان و عضو هیات رئیسه فدراسیون است و در زمینه های مختلف به فدراسیون کمک خواهد کرد و مطمئنا از ظرفیت بالای وی در کمیته داوران هم استفاده خواهد شد.

دبیر فدراسیون بوکس ادامه داد: تمام تلاش ما این است که در قالب یک کار تیمی کار را پیش ببریم و از توانایی افراد مختلف استفاده کنیم . فرزاد صادق پور یکی از بزرگان داوری به شمار می رود که برای او در سمت ریاست کمیته داوران آرزوی موفیت دارم و مطمئن هستم با توجه به تجربه ای که دارد از عهده کار بر می‌آید.

قبایی زاده در پایان خاطرنشان کرد: داوری کار بسیار سخت و تخصصی است و هر شخصی که در هوای بوکس تنفس می کند به خوبی می داند که داوران قشر مظلوم و زحمتکش بوکس هستند و همه در کنار هم می توانیم به پیشرفت داوری ایران کمک کنیم. باز هم ضمن قدردانی از بابک بردبار، برای فرزاد صادق پور آرزوی موفقیت دارم.

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها