جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک با رئیس و سرمربی تیم ملی بوکس برگزار شد

1399/10/16 | روابط عمومیصبح امروز (سه شنبه) جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک با حضور مسئولان ورزش و رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی بوکس برگزار گردید.

متن خبر :

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، جلسه ستاد عالی بازیهای المپیک و پارالمپیک امروز (سه شنبه) با حضور حسین ثوری رئیس فدراسیون و علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس در حضور مسئولان ورزش کشور برگزار و در خصوص برنامه های تیم ملی جهت حضور قدرتمند در رقابتهای گزینشی المپیک در پاریس و بازیهای المپیک توکیو صحبتهایی انجام شد.

در این جلسه مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان، کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، نصرالله سجادی سرپرست کاروان اعزامی، مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و علی رغبتی معاون دفتر برنامه‌ریزی وزارت ورزش حضور داشتند.

حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس در حاشیه این نشست کسب دو سهمیه المپیک را عملکرد قابل قبولی دانست و گفت: بوکس ایران روزهای سختی را سپری کرد و اکنون زمان آن است که با حمایت کامل از برنامه های سرمربی تیم بتوانیم بهترین شرایط را برای حضور پرقدرت در المپیک توکیو فراهم کنیم. ضمن اینکه این احتمال وجود دارد تعداد سهمیه های خود را در رقابتهای پاریس افزایش دهیم.

غلیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس هم درخصوص رقابتهای پاریس تصریح کرد: تاکنون دو سهمیه المپیک توسط دانیال شه بخش و سیدشاهین موسوی کسب کردیم و بوکسورهای بسیار مستعدی داریم که در صورت حضور در چند اردوی مشترک و مسابقات تدارکاتی سطح بالا می توانند در مسابقات پاریس نتایج قابل قبولی کسب کنند. ما برنامه خود را اعلام کردیم و امیدوارم با حمایت مسئولان محترم ورزش بتوانیم در المپیک توکیو تاریخ ساز شویم.

در پایان این نشست هم وزیر ورزش و جوانان ضمن حمایت از برنامه های رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی بوکس اعلام کرد از هیچ کمکی به بوکس ایران دریغ نخواهد کرد. هممچنین نمایندگان کمیته ملی المپیک هم بر حمایت همه جانبه از تیم ملی بوکس تاکید کردند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها