نخستین جلسه شورای فنی تیم‌های نونهالان و نوجوانان بوکس برگزار شد

1399/06/04 | تیم های ملیروز گذشته (چهارشنبه) نخستین جلسه شورای فنی تیم‌های نونهالان و نوجوانان بوکس با حضور اعضای این شورا در محل فدراسیون برگزار شد.

متن خبر :

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، یکی از سیاست‌های اصلی فدراسیون بوکس از زمان ریاست حسین ثوری توجه به تیم‌های پایه و کشف استعدادهای بوکس در این رده‌های سنی بوده است. به همین جهت شورایی تحت عنوان شورای فنی تیم‌های نونهالان و نوجوانان در بوکس ایران راه‌اندازی شد.

 

نخستین جلسه این شورا روز گذشته (چهارشنبه) با حضور حمیدرضا قبایی‌زاده دبیر فدراسیون، جلال شاملو مسئول کمیته استعدادیابی فدراسیون، محمود کیهانی، اسماعیل آرامی، سینا بلانش، سعید نوروزی، مصطفی خانی و شهیار روشن برگزار شد.

 

در این جلسه در خصوص راه‌های کشف استعدادها و حفظ و پرورش نخبگان بوکس در رده‌های نونهالان و نوجوانان بحث و گفت‌وگو صورت گرفت. همچنین جلال شاملو برنامه‌های این شورا را مطرح کرد که مورد تائید تمام حاضرین قرار گرفت.

 

در حاشیه این جلسه حمیدرضا قبایی‌زاده دبیر فدراسیون بوکس گفت: درخت بوکس ایران در رده‌های پایه آبیاری می‌شود و فدراسیون هرچه در توان دارد برای پیشرفت نونهالان و نوجوانان بوکس انجام خواهد داد.

 

وی افزود: حسین ثوری ریاست محترم فدراسیون بوکس سال گذشته با اعزام تمام تیم‌های رده‌های سنی پایه به مسابقات مختلف ثابت کرد که توجه ویژه‌ای به ساختن آینده درخشان برای بوکس ایران دارد و امیدوارم در کنار هم بتوانیم با شناسایی بوکسورهای مستعد، آینده این رشته را بسازیم.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها