‍ قدردانی مسئولان و کادرفنی تیم ملی بوکس از بنیاد احسان

1399/05/12 | همگانیمسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان با حضور در دفتر بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از حمایت های این مجموعه قدردانی کردند.

متن خبر :

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، چندی قبل از سوی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از المپین های بوکس ایران تقدیر بعمل آمد و جوایزی به آنان داده شد

به این منظور نشستی صمیمی با حضور مسئولان فدراسیون بوکس به همراه سرمربی تیم و دو تن از ملی پوشان و مدیران بنیاد احسان برگزار شد.

در این نشست که در این بنیاد برگزار شد، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از بنیاد احسان تصریح کرد: در ابتدا انتصاب مهرداد بذرپاش به عنوان رئیس دیوان محسابات کشور را تبریک می‌گویم و امیدوارم ایشان در سمت جدید هم همچون گذشته سبب خیر و برکت برای کشورمان باشد.

وی افزود: مهرداد بذرپاش سالها در حوزه‌های اجتماعی همراه مردم ایران بوده و این مهم را در کمک‌رسانی به مردم زلزله زده و سیل‌زده ثابت کرده است

رییس فدراسیون بوکس تصریح کرد: باید از مجموعه بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و محمد ترکمانه مدیرعامل این بنیاد تشکر کنم که همواره حامی ورزش بوکس بودند.

همچنین علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس اظهار داشت: دعای خیر مردم همراه ما بود که توانستیم در اردن دو سهیمه المپیک کسب کنیم. البته اگر ناداوری صورت نمیگرفت، الان سه بوکسور المپیکی داشتیم اما باز هم خداراشکر که رو سفید شدیم و با لطف اهل بیت (ع) توانستیم دوبرابر دوره گذشته سهمیه بگیریم. بوکسورهای ما با نگاه ویژه مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کشور و مجموعه بنیاد احسان انگیزه دوچندانی برای موفقیت در المپیک گرفته اند و امیدوارم محبتی که این بنیاد به مشتزنان ما داشته را با موفقیت های بیشتر جبران کنیم.

در این جلسه محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس، حمیدرضا قبایی زاده دبیر فدراسیون، علیرضا استکی سرمربی تیم ملی، سعید میرزائیان مدیر روابط عمومی فدراسیون بوکس، امید احمدی صفا و سیدشاهین موسوی به نمایندگی از بوکسورها حضور داشتند

همچنین دانیال شه‌بخش بوکسور المپیکی کشورمان هم به دلیل عدم حضور در تهران، نتوانست در این نشست شرکت کند.

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها