پاداش سرمربی و المپین‌های بوکس پرداخت شد

1399/02/17 | روابط عمومیسرمربی تیم ملی و المپین های بوکس ایران طی مراسمی در محل فدراسیون بوکس، پاداش خود را دریافت کردند.

متن خبر :

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بوکس، صبح امروز (چهارشنبه) علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس به همراه سید شاهین موسوی برای دریافت پاداش المپیکی خود در محل فدراسیون بوکس حاضر شده و طی مراسمی پاداش خود را دریافت کردند.

در ابتدای این مراسم حسین ثوری رئیس فدراسیون بوکس ضمن قدردانی از زحمات سیامک صالحی نایب رئیس فدراسیون گفت: زمانی یک فدراسیون موفق خواهد بود که همه در قالب یک کار گروهی پیش بروند و به معنای واقعی ما باشیم. سیامک صالحی به عنوان دوست و برادر عزیز من و همچنین عضوی از خانواده بوکس مبلغ 50 میلیون تومان به عنوان پاداش برای المپین های بوکس در نظر گرفت که بلافاصله پس از بازگشت المپین ها از اردن این پاداش را پرداخت کرد که جا دارد از او تشکر کنیم و خوشحالم که نایب رئیس دلسوز و کاربلدی مانند صالحی داریم.

وی افزود: باید از زحمات حمید قبایی زاده سرپرست دبیری فدراسیون هم تشکر کنم که حلال تمام مشکلات است و بدون هیچ چشمداشتی برای پیشرفت این رشته زحمت می کشد.

رئیس فدراسیون بوکس تصریح کرد: از زمانی که رئیس فدراسیون شدم با مربیان مختلفی در رده های مختلف سنی در قالب تیم های ملی کار کردم و از زحمات تمام این عزیزان تشکر می کنم. در خصوص علیرضا استکی هم باید بگویم که او همواره با قلبش برای این رشته کار کرده و هیچگاه چیزی را برای خودش نخواسته و دلسوز ملی پوشان است. این مربی علاوه بر توانایی فنی در زمینه اخلاق هم یک الگو است و امیدوارم با هدایت او در مسابقات پیش رو خصوصا المپیک موفق باشیم.

در پایان این مراسم پاداش 30 میلیون تومانی به استکی و شاهین موسوی اعطا شد. همچنین پاداش دانیال شه بخش که در تهران حضور نداشت برای او ارسال شد.

در این مراسم حسین ثوری رئیس فدراسیون، حمید قبایی زاده سرپرست دبیری، حسین نهرودی و عبدالرضا انصاری حضور داشتند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها