توضیحات صالحی در خصوص پاداش بوکسورهای المپیکی

1399/02/06 | تیم های ملینایب رئیس فدراسیون بوکس در خصوص پاداش بوکسورهای المپیکی ایران توضیحاتی ارائه داد.

متن خبر :

سیامک صالحی در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون بوکس، در خصوص پاداش ملی پوشان المپیکی بوکس اظهار داشت: بلافاصله پس از پایان رقابت های گزینشی المپیک برای دانیال شه بخش و شاهین موسوی پاداش 50 میلیون تومانی در نظر گرفتیم که برای آنها واریز کردیم. ضمن اینکه به امید احمدی صفا هم نصف این مبلغ را دادیم چون حقش رسیدن به المپیک بود.

 

وی افزود: در دوره ای وارد فدراسیون بوکس شدم که شرایط اقتصادی کشور روی ورزش تاثیرات منفی گذاشته و هدفم تنها کمک به مجموعه فدراسیون است. ما یک تیم هستیم و فرقی ندارد چه کسی برای موفقیت این مجموعه کاری انجام دهد.

 

نایب رئیس فدراسیون بوکس در خصوص اینکه آیا فدراسیون برای بوکسورهای المپیکی پاداشی در نظر گرفته یا خیر، گفت: صحبتهایی با رئیس فدراسیون بوکس داشتم و تا جایی که می دانم برای المپین ها پاداشی حدود 30 میلیون تومان در نظر گرفته شده که به زودی پرداخت خواهد شد. به این ترتریب به دو بوکسور المپیکی بوکس حدود 80 میلیون تومان از سوی مجموعه فدراسیون پاداش پرداخت خواهد شد تا خستگی از تن آنها خارج شود و امیدوارم مدیر کل ورزش و جوانان استانهای مربوطه هم به شه بخش و موسوی توجه ویژه ای داشته باشند.

 

صالحی ادامه داد: همه چیز برای یک ورزشکار پول و مسائل مالی نیست اما اکثر ملی پوشان ما شغلی به جز بوکس ندارند و وظیفه ما است تا جایی که می توانیم به آنها کمک کنیم. ملی پوشان بوکس پیش از این حقوقی دریافت نمیکردند که پرداخت حقوق آنها در برنامه های اصلی فدراسیون قرار گرفت به غیر از دوماه آخر سال، پرداختی کاملی به آنها داشتیم؛ ضمن اینکه حقوق معوقه آنها هم در اسرع وقت پرداخت می کنیم.

 

وی با اشاره به اینکه بوکسور باید تمرکزش روی تمرینات باشد، اظهار کرد: همیشه عده ای دوست دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند و برای یک مجموعه موفق حاشیه درست کنند اما این کارها راه به جایی نمیبرد. از ملی پوشان بویژه بوکسورهای المپیکی می خواهم به این مسائل توجه نکنند و با قدرت به سوی اهداف خود حرکت کنند چون پرداخت پاداش و حقوق معوقه آنها دیر و زود دار اما سوخت و سوز ندارد.

 

صالحی در پایان خاطرنشان کرد: در دو سال اخیر تیم های رده های سنی مختلف بوکس به تمام رقابت های بین المللی اعزام شدند و در حد توان اردوها و تورنمنت های تدارکاتی خوبی هم برای تیم بزرگسالان در نظر گرفته شد. بوکس ایران روی ریل موفقیت قرار گرفته و با اتحادی که در بین مسئولان، کادرفنی و بوکسورها وجود دارد، روزهای امید آفرینی در انتظار این رشته خواهد بود.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها