استکی: مسابقه انتخابی محدودیت های خاص خود را دارد

1398/03/28 | تیم های ملی
متن خبر :


علی استکی مدیر تیم ملی بوکس بزرگسالان کشور در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون با اشاره به سوء برداشت هایی که از مصاحبه اش طی روزهای اخیر شده است، گفت : این مسابقه تنها برای حاضرین در اردوهای اخیر تیم ملی خواهد بود و هیچ ورزشکاری بدون هماهنگی با سازمان تیم های ملی اجازه حضور در این مسابقات را نخواهد داشت و هرگز برای عموم ورزشکاران آزاد نیست.

 

وی افزود: برنامه ما بر این منوال است که از همه ظرفیت های موجود استفاده کنیم اما با توجه به زمان کمی که تا مسابقات جهانی در اختیار داریم نمی توانیم مسابقه ای در سطح قهرمانی کشور برگزار نماییم. لذا برای جذب قهرمانانی که سابقه کسب مدال در سطح آسیا دارند و مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند اما به دلایلی نتوانسته اند طی چند وقت اخیر در اردوهای تیم ملی حضور داشته باشند، این مسابقات را طراحی کرده ایم.

 

استکی در ادامه گفت : بوکسورهایی که قهرمانی های پی در پی در کشور داشته و یا در مسابقه انتخابی اول حاضر بوده اند اما از اردوهای اخیر جامانده اند با هماهنگی سازمان تیم های ملی در این مسابقات حضور خواهند داشت و در صورت صلاحدید از وجود ایشان در اردوهای بعدی استفاده خواهد شد.

 

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba

t.me/iranaibox

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها