دو پیروزی و یک شکست در روز دوم / اعلام برنامه روز سوم مسابقات

1398/01/31 | مسابقات و لیگنمایندگان بوکس کشورمان در دومین روز از مسابقات قهرمانی آُسیا صاحب دو پیروزی و یک شکست شدند و درادامه این رقابت ها سه بوکسور دیگر از کشورمان به رینگ خواهند رفت

متن خبر :در دومین روز از مسابقات قهرمانی آسیا در بانکوک تایلند، در وزن ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی نماینده کشورمان در دور اول با نماینده کشور تایلند مبارزه کرد و موفق به شکست حریف خود شد. در این وزن ۱۹ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۶۴ کیلوگرم امیر مسلم مقصودی دور اول با نماینده کشور سریلانکا مبارزه کرد و موفق به شکست این بوکسور شد. در این وزن ۲۲ بوکسور حضور دارند.

 در وزن ۵۶ کیلوگرم سجاد محمدپور در نخستین مبارزه به مصاف نماینده قزاقستان رفت، در راند اول این دیدار محمودپور برنده این دیدار بود اما در پایان داوران نماینده قزاقستان را برنده اعلام کردند. در این دیدار ۲۴ بوکسور شرکت کرده اند.

ضمن اینکه در نخستین روز از مسابقات امید احمدی‌صفا نماینده وزن ۴۹کیلوگرم کشورمان مقابل حریفی از فیلیپین شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت.

ایمان رمضان پور نماینده وزن ۹۱+کیلوگرم در نخستین مبارزه خود به مصاف بوکسور هندی رفت اما در نهایت بازی را واگذار کرد.

پوریا امیری  در وزن ۹۱ کیلوگرم به مصاف نماینده قزاقستان و با شکست در این مبارزه از ادامه مسابقات کنار رفت.

همچنین فردا (یک شنبه)در وزن ۶۰ کیلوگرم اشکان رضایی که دور اول با قرعه استراحت روبرو شده بود و در نخستین مبارزه باید با نماینده تایلند مبارزه کند. در این دیدار ۲۴ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۶۹ کیلوگرم سجاد کاظم زاده دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در ادامه با نماینده ازبکستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۱ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۸۱کیلوگرم نیز حسین دانشور در بازی اول با حریفی از ویتنام مبارزه خواهد کرد. وی در صورت پیروزی با برنده فیلیپین و چین تایپه مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۷ مشت زن شرکت کرده اند.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba

t.me/iranaibox

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها