قرعه سخت شاگردان احدی در آسیا

1398/01/29 | تیم های ملیمراسم قرعه کشی مسابقات بوکس قهرمانی آسیا برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

متن خبر :مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در حالی از سی ام فروردین ماه در شهر بانکوک آغاز خواهد شد که ملی پوشان بوکس کشورمان با ۹ ورزشکار و سه مربی به سرپرستی همایون اردلان در این رقابت ها حضور دارند.

اکبر احدی به عنوان سرمربی، علی مظاهری و افشین نادری مربیان تیم ملی بزرگسالان در این مسابقات هستند.

مراسم قرعه کشی مسابقات بوکس قهرمانی آسیا امروز در هتل «گولدین تولیپ» برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند‌.

در این دوره از مسابقات  ۱۹۹ بوکسور در بخش مردان و ١١۴ بوکسور در بخش بانوان از ۳۴ کشور حضور خواهند داشت. تیم ملی مردان کشورمان ٩ بوکسور در این مسابقات حضور خواهد داشت اما در بخش بانوان نماینده ای نداریم.

این مسابقات در حالی از فردا(جمعه) سی ام فروردین ماه آغاز خواهد شد که سه نفر از نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در وز ۴۹ کیلوگرم امیداحمدی صفا در نخستین گام به مصاف ماکادو رامائل از فیلیپن می رود که در این وزن ۲۱ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۵۶ کیلوگرم سجاد محمد پور دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در نخستین مبارزه باید با برنده دیدار تایلند و اندونزی روبرو شود. در این وزن ۲۴ بوکسور شرکت کرده اند.

در وزن ۶۰ کیلوگرم اشکان رضایی دور اول با قرعه استراحت روبرو شده است و در نخستین مبارزه باید با برنده دیدار تایلند و اندونزی مبارزه خواهد کرد. در این وزن نیز ۲۴ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۶۴ کیلوگرم امیر مسلم مقصودی دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در نخستین مبارزه با برنده دیدار سریلانکا و کامبوج مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۲ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۶۹ کیلوگرم سجاد کاظم زاده دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در ادامه با برنده ازبکستان و مغولستان مبارزه خواهد کرد که در این وزن ۲۱ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۷۵ کیلوگرم شاهین موسوی در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در نخستین مبارزه با برنده دیدار مغولستان و کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.در این وزن ۱۹ بوکسور حضور دارند.

در وزن ۸۱کیلوگرم حسین دانشور بازی اول با ویتنام بازی دارد، وی در صورت پیروزی با برنده فیلیپین و چین تایپه مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۷ مشت زن شرکت کرده اند.

در وزن ۹۱ کیلوگرم پوریا امیری در نخستین بازی با حریفی از قزاقستان مبارزه خواهد کرد، حریف امیری مدال نقره المپیک ریو، مدال برنز مسابقات جهانی و طلای مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۰۹ را در کارنامه خود دارد، در این وزن ۱۳ بوکسور شرکت کرده اند.

در وزن +۹۱ کیلوگرم ایمان رمضانپور با نماینده هندوستان مبارزه خواهد کرد که در این وزن هم ۱۱مشت زن شرکت کرده اند.

لازم به یاد آوری است، فردا( جمعه) ایمان رمضان پور،پوریا امیری و امید احمدی صفا به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba

t.me/iranaibox

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها