آغازمرحله جدید تمرینات تیم های ملی بوکس

1398/01/06 | تیم های ملیدور جدید اردوی تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان بوکس کشور آغاز گردید

متن خبر :


 

دور جدید تمرینات آماده سازی تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان بوکس کشورمان برای حضوری قدرتمند در رقابت های قهرمانی آسیا به ترتیب از روزهای چهارم و ششم فروردین ماه سال نود و هشت آغاز شده است. تمرینات تیم ملی بزرگسالان ایران تا روز اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا(بیست و ششم فروردین ماه) با حضور اعضای کادر فنی تیم ملی، در ورزشگاه انقلاب تهران پیگیری خواهد شد و این دور از اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان کشورمان تا بیست و چهارم فروردین ماه ادامه پیدا خواهد کرد و پس از مسابقات قهرمانی کشور و امتحانات درسی بوکسورهای نوجوان مجددا پیگیری خواهد شد.

 

در این مرحله از اردوی تیم ملی بزرگسالان ۱۸بوکسور حضور دارند و احتمالا مقصودی و رضایی هم تا فردا به نفرات حاضر در اردوها اضافه خواهند شد. اردوی تیم ملی نوجوانان نیز با 23 ورزشکار در حال برگزاری است.

 

شایان ذکر است، تمرینات تیم ملی بوکس بزرگسالان زیر نظر اکبراحدی به عنوان سرمربی پیگیری می شود، علی مظاهری و افشین نادری به عنوان مربی کنار تیم ملی حضور دارند. همچنین اردوی تیم ملی نوجوانان نیز با سرمربی گری رضا مهدی پور در حال برگزاری است که آقایان رضا قاسمی و ایمان طیبی به عنوان کمک های مهدی پور و مرتضی خفایی به عنوان مربی ادواری در تمرینات حضور دارند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها