قهرمانی تیم گیلان در مسابقات قهرمانی جوانان کشور

1397/10/11 | مسابقات و لیگبیست و نهمین دوره مسابقات بوكس قهرمانى جوانان کشور و انتخابی تیم ملی، دوشنبه شب با قهرمانی تیم استان گیلان در رشت پایان یافت

متن خبر :


 

در پایان این مسابقات، تیم  جوانان گیلان با کسب چهار مدال طلا، یک مدال برنز و کسب ۳۴ امتیاز ، عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، کردستان با يك طلا، يك نقره و يك برنز و با کسب ۱۸ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم بوكس جوانان خراسان شمالی با يك طلا و دو نقره و با ۱۶ امتیاز سوم شد.

همچنين تيم هاى توابع تهران، خوزستان و مازندران به ترتيب در جايگاه چهارم تا ششم رقابت ها قرار گرفتند.

در رقابت های انفرادی و در وزن ۴۹ کیلوگرم محمدعمران سوری زایی از سیستان و بلوچستان قهرمان شد، علیرضا اسکندری از کرمانشاه در مکان دوم قرار گرفت ، مهدی هاجری از توابع تهران و فرزاد همتی از لرستان به طور مشترک سوم شدند.

در رقابت های وزن ۵۲ کیلوگرم رضا حیدری از لرستان به مقام قهرمانی رسید ، سبحان صحرایی از همدان نایب قهرمان شد، یوسف صدرایی از اصفهان و محمدحسین حقی از زنجان به طور مشترک سوم شدند.

در رقابت های وزن ۵۶ کیلوگرم مبین اعلایی از خوزستان عنوان نخست را به خود اختصاص داد، محمدحسین احسانی از توابع تهران دوم شد، سید پوریا موسوی از فارس و شاهین عطایی از گیلان به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در پایان مسابقات وزن ۶۰ کیلوگرم امیرحسین دولتی از گیلان مقام قهرمانی را کسب کرد ، مهدی امیری از کرمانشاه دوم شد ، یاسین بنیاب از قم و صالح زارعی از کردستان به طور مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در رقابت های وزن ۶۴ کیلوگرم علیرضا فیضی از گیلان مقام قهرمانی را تصاحب کرد ، سلمان موسیوند از همدان مقام نایب قهرمانی را به دست آورد ، علی امیرنژاد از توابع تهران و احسان اعظمی از اردبیل به طور مشترک روی سکوی سوم قرار گرفتند.

در مسابقات وزن ۶۹ کیلوگرم علی لطفی از گیلان عنوان نخست را کسب کرد ، محمد نورانی از خراسان شمالی دوم شد ، سید محمد محمودی از آذربایجان غربی و هادی تنی از گلستان به طور مشترک در مکان سوم قرار گرفتند.

در پایان رقابت های وزن ۷۵ کیلوگرم آکام مری از کردستان قهرمان شد ، محمدحسین قربانزاده از مازندران روی سکوی دوم قرار گرفت ، شایان حاج نوروز از سیستان و بلوچستان و اکبر مروی از توابع تهران به طور مشترک در مکان سوم قرار گرفتند.

در رقابت های وزن ۸۱ کیلوگرم نیز ارسلان مهردل از گلستان به مقام نخست رقابت های بوکس جوانان کشور دست یافت ، شایان سیدنظری از خراسان شمالی در مکان دوم قرار گرفت ، مسعود عابدی از اصفهان به همراه محمدرضا شیری از توابع تهران به طور مشترک سوم شدند.

همچنین در رقابت های وزن ۹۱ کیلوگرم امین صحرایی از خراسان شمالی عنوان قهرمانی را کسب کرد ، سید پویا هاشمی از مازندران مقام نایب قهرمانی را به دست آورد ، علیرضا امیری از خوزستان و بهنام ابراهیمیان از توابع تهران سوم شدند.

در رقابت های وزن ۹۱+ کیلوگرم نیز عقیل منانی از گیلان مقام نخست را تصاحب کرد ، سامان حسینی از کردستان دوم شد ، مجید بالاخان زاده از اردبیل و محمد زرین تاج از فارس به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.

در بیست و نهمین دوره رقابت های بوکس قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی، ۱۹۹ بوکسوراز استان های مختلف کشور در قالب ۳۴ تیم حضور داشتند که به مدت پنج روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت با هم به رقابت پرداختند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها