دوامی :سال آینده زمان بهره برداری از برنامه های مان خواهد بود/ امیدوارم میزبانی خوبی داشته باشیم

1397/08/16 | هئیت های استانی
متن خبر :


با تصمیم مدیران فدراسیون و تایید و برنامه ریزی کمیته مسابقات مقرر گردید مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور در آبان ماه برگزار گردد که در همین راستا با درخواست هیات بوکس استان همدان مبنی بر میزبانی این دوره از مسابقات موافقت گردید. به همین دلیل گفت و گویی با رییس هیات استان همدان انجام شد که در زیر مشروح آن را خواهید خواند:

داود دوامی رییس هیات بوکس استان همدان با اشاره به وضعیت رشته بوکس این استان طی سال های اخیر گفت: استان همدان سال های سال در رشته بوکس تنها به تک ستاره ها اکتفا کرده بود و بزرگانی همچون نوروزی، جلالی، بیات، معبودی و... هرگز در یک مقطع زمانی با هم در این رشته ورزشی حضور نداشته اند و همواره شاهد تک ستاره های بوکس در این استان بوده ایم. پس از اینکه نتوانستیم در رده بزرگسالان خودی نشان دهیم و میزبانی مسابقات را به عهده بگیریم لذا ما برای برون رفت از این شرایط تصمیم گرفتیم که در رده نونهالان با قدرت تر عمل نماییم و میزبانی این مسابقات را به فدراسیون پیشنهاد دادیم.

وی افزود: تجربه سه دوره میزبانی نونهالان می تواند به نوعی برای ما راه گشا باشد و این دوره از مسابقات شاهد همان نونهالانی هستیم که به رده سنی نوجوانان وارد شده اند و به هین خاطر میزبانی این دوره از مسابقات را به فدراسیون پیشنهاد دادیم تا در چهارمین سال حضورمان حاصل برنامه ریزی های گذشته مان مشاهده نماییم.

دوامی همچنین گفت: بنده و همکارانم همواره مورد انتقاد قرار می گرفتیم که چرا از بوکسورهای غیربومی بهره می گیریم که آن برهه از زمان و طبق برنامه ریزی های کوتاه مدت نیاز به چنین کاری داشتیم اما اکنون 13 بوکسور متولد سال 82 در تیم ما حضور دارند که شاید امسال نتوانند به مقام درخود و قابل توجهی دست پیدا کنند اما این قول را به طور قطع می دهم این نوجوانان در مسابقات قهرمانی کشور سال آینده روی سکو حضور داشته باشند.

وی در پاسخ به این سوال که میزبانی همدان در چه شرایطی قرار دارد گفت: اوضاع میزبانی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و بهترین نقطه شهر را برای خوابگاه انتخاب کردیم اگرچه بر سر راه مشکلاتی وجود داشت اما سالن مناسب و خوبی را در مرکز شهر برای برگزاری مسابقات انتخاب نمودیم و انتظار داریم که مسوولان کمک بیشتری برای برجسته سازی همدان به عنوان پایتخت گردشگری ایران انجام دهند تا خاطره خوبی در ذهن شرکت کنندگان در این مسابقات باقی بماند.

رییس هیات بوکس استان همدان افزود: شاید سرما کمی کار ما را تحت تاثیر قرار دهد اما با تمام وجود چندین روز است که تنها تمرکزمان را بر روی برگزاری بهینه این مسابقات قرار داده ایم و با شرایط سخت اقتصادی موجود کار بسیار دشواری را برای تامین منابع داشت و داریم اما در پایان این قول را به جامعه بوکس می دهم که در صورت موافقت با برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان در شهریور ماه سال آینده میزبانی بهتری به واسطه دمای بالاتر و شرایط بهتر آب و هوایی داشته باشیم. سال آینده سال بهره برداری از برنامه های اجرا شده در سه سال اخیر خواهد بود.

مارا در فضای مجازی همراهی کنید

saap/iraiba

gap/iraiba

igap/iraiba

insta/iranaiba

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

پرتال جامعآخرین بخشنامه هابخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها